Temat *
Autor *
E-mail
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

Dąbrowska

Bardzo lubię u was kuce i konie.

poniedziałek, 14, luty 2011

Katia

No co tu powiedzieć Arka jest super, dużo atrakcji przedewrzystkim konie ; d I super instruktorka . Pozdr , dla kasi ;))

poniedziałek, 14, luty 2011

Jasińska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Magiczne miejsce, ludzie i zwierzaki. Zazdroszczę pomysłu i odwagi. Dziękujemy za zaufanie i pierwszy nocleg. Panie Leszku jest Pan wspaniałym człowiekiem, powodzenia! No i ten wielbłąd niech się jaki trafi :), a mały bociek pofrunie. Pozdrawiamy serdecznie! Ania i Grześ.

poniedziałek, 14, luty 2011

Targońscy

Ranczo bardzo nam się podobało! Mnóstwo atrakcji dla dzieci w każdym wieku (i o tych dorosłych dzieciach też mówię) Pozdrawiamy

poniedziałek, 14, luty 2011

Przedszkole Nr 72 Lublin ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Serdecznie dziękujemy za cudowny pobyt na Ranczu Arka, który dał dzieciom, Paniom jak i Rodzicom OGROM radości i zabawy !!!!!!!!!!!! Byliśmy u Was po raz 2 i wybieramy sie za rok oczywiście :):):) Dziękujemy raz jeszcze !!!!!

poniedziałek, 14, luty 2011

 

Powered by Phoca Guestbook