Temat *
Autor *
E-mail
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

Karolina.

Miła atmosfera i nie tylko ;) przyjazne zwierzęta i ciekawe lekcje jazdy konnej ;*

piątek, 11, marzec 2011

Kowalik ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

coś wspaniałego,nie muszę szukać ogrodu zoo,jest tu przepięknie

poniedziałek, 14, luty 2011

desery

Miejsce super,nawet kilkanaście minut spędzone tam w przyjaznej atmosferze oraz wśród zwierząt pozwala zapomnieć o szarości dnia codziennego.Moje dziecko żyje klimatem jaki stwarzają tam Właściciele, Instruktorka.I chyba dzięki ich pomysłom i zaangażowaniu w to co robią konie stają się powoli jej pasą.Dziekuję i pozdrawiam "Szefa" i p. Kasię.:)

poniedziałek, 14, luty 2011

Jadwiga

Byłam tam pierwszy raz i jestem tym miejscem zauroczona, przemiła obsługa, dużo do zwiedzania, coś wspaniałego, idealne miejsce dla dzieci. To trzeba zobaczyć, tego nie da się opisać, no nie, jakbym mogła tam zamieszkać. Zamieszczona galeria na tej stronie nie odzwierciedla aż tak tego piękna co można zobaczyć.

poniedziałek, 14, luty 2011

Krywult

Odkąd po raz pierwszy przyjchałam na Ranczo, nie mogę sie z nim rozstać! Wspaniały klimat, niespotykane zwierzęta, moc rozrywki. To wszystko sprawia, że zmęczony monotonią człowiek jest w stanie nabrać sił i wyciszyć się. Doskonałe miejsce zabaw dla dzieci, bez nudy dla dorosłych! Serdecznie polecam i pozdrawiam przemiłego gospodarza. Ola

poniedziałek, 14, luty 2011

 

Powered by Phoca Guestbook