Temat *
Autor *
E-mail
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

Jasińska ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Magiczne miejsce, ludzie i zwierzaki. Zazdroszczę pomysłu i odwagi. Dziękujemy za zaufanie i pierwszy nocleg. Panie Leszku jest Pan wspaniałym człowiekiem, powodzenia! No i ten wielbłąd niech się jaki trafi :), a mały bociek pofrunie. Pozdrawiamy serdecznie! Ania i Grześ.

poniedziałek, 14, luty 2011

Targońscy

Ranczo bardzo nam się podobało! Mnóstwo atrakcji dla dzieci w każdym wieku (i o tych dorosłych dzieciach też mówię) Pozdrawiamy

poniedziałek, 14, luty 2011

Przedszkole Nr 72 Lublin ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Serdecznie dziękujemy za cudowny pobyt na Ranczu Arka, który dał dzieciom, Paniom jak i Rodzicom OGROM radości i zabawy !!!!!!!!!!!! Byliśmy u Was po raz 2 i wybieramy sie za rok oczywiście :):):) Dziękujemy raz jeszcze !!!!!

poniedziałek, 14, luty 2011

Indulska Pikul Ewa ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Ogromnie dziekujemy za poświęcony nam czas, przekazaną wiedzę i pokazaną pasję, jaka towarzyszy Waszej pracy na ranczo.To było wspaniałe przeżycie, prawdziwa radość i zachęta do ponownego, dłuższego odwiedzenia Arki. Mamy nadzieję, że znów zagościmy w tej przemiłej atmosferze. Pozdrawiamy serdecznie,życząc dalszej pasji i radości z pracy.Ewa Indulska-Pikul , Monika Tarkowska oraz dzieci z klasy III e -integracyjnej SP nr 28 w Lublinie

poniedziałek, 14, luty 2011

Wioletta ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Byliśmy tam ostatnio z rodziną na niedzielnym wypadzie rowerami i musimy powiedzieć, że bardzo nam się podobało! Dzieci oczywiście najbardziej ciągnęły do zwierząt. Dużo atrakcji, mili ludzie... Polecamy!

poniedziałek, 14, luty 2011

 

Powered by Phoca Guestbook