Temat *
Autor *
E-mail
Treść *
Kod * Obrazek CaptchaWygeneruj inny
   
 

Jadwiga

Byłam tam pierwszy raz i jestem tym miejscem zauroczona, przemiła obsługa, dużo do zwiedzania, coś wspaniałego, idealne miejsce dla dzieci. To trzeba zobaczyć, tego nie da się opisać, no nie, jakbym mogła tam zamieszkać. Zamieszczona galeria na tej stronie nie odzwierciedla aż tak tego piękna co można zobaczyć.

poniedziałek, 14, luty 2011

Krywult

Odkąd po raz pierwszy przyjchałam na Ranczo, nie mogę sie z nim rozstać! Wspaniały klimat, niespotykane zwierzęta, moc rozrywki. To wszystko sprawia, że zmęczony monotonią człowiek jest w stanie nabrać sił i wyciszyć się. Doskonałe miejsce zabaw dla dzieci, bez nudy dla dorosłych! Serdecznie polecam i pozdrawiam przemiłego gospodarza. Ola

poniedziałek, 14, luty 2011

TOMASZ ZALEWSKI ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

BARDZO MIŁO WSPOMINAM WIZYTĘ NA RANCZU.SUPER ATRAKCJE-JEDYNE W SUMIE NA TAMTYCH STRONACH POLSKI.GOSPODARZE BARDZO MILI.GRATULACJE ZA ŚWIETNY POMYSŁ.POZDROWIENIA ZE ZBRZEŹNICY

poniedziałek, 14, luty 2011

Anna Bojar

Bardzo dziękuję za mile spędzony czas, spotkanie się z Gosposią Rancza, cierpliwość Gospodarza oraz piękne zdjęcie z gorylem. Moja Rodzinka chce zobaczyć to miejsce więc napewno Was odwiedzę !! Dziękuję, Pa ! Było SUPER !!

poniedziałek, 14, luty 2011

Włudarczyk

Tam jest totalnie super.Chciałaby pojechać tam jeszcze raz.Najbardziej podobały mi się koziołki oraz renifery.

poniedziałek, 14, luty 2011

 

Powered by Phoca Guestbook